Eksponentu saraksts

Kristus Darzs

Baiba Zarina
starkis@sympatico.ca

Tervete komiteja un bernu nometne

Larisa Gutmane
lgutmanis@gmail.com

Ludviks Designs

Elizabete Luvika
elizabete@ludviks.com

Baltu Rotas

Vitauts Straupe
ieva@balturotas.lv

The Linden Tree

Diana Mathur
dianamathur@gmail.com

Latviešu Fonds

Valda Grinberga
VGrinbergs@edc.org

Latvijas Nacionālā Opera

lze Pētersone
ilzite@optonline.net

Art Floral Designs

Jūlija Kaņevska
artfloraldesigns@gmail.com

EMS Art Now

Māra Kuplēns Ewart
emmelinem@me.com

Maris Fine Jewellery

Māris Ernstons
marisfine@auskari.onmicrosoft.com

ALA

Marisa Gudrā
alaprojects@alausa.org

Bubbles & More

Linda Treimanis
linda@bubblesandmore.lv

Baltic Crossroads

Inguna Galviņa un Alfrēds
ingunalatvian@yahoo.com

Letts Shop

Mareks Nēgels
mareks.negels@inbox.lv

Elza Avots

Elza Avots

Diana Stamberga

Diana Stamberga
diana.stamberga@gmail.com

Ilze Edels

Ilze Edels
race8@rogers.com

Kristine Simpermane

Kristine Simpermane
kristine.simpermane@gmail.com

LNAK

Inta Purvs
intapurvs@rogers.com

LNAK kultūras un Izglītības Fonds

Elita Pētersons
elitapetersons@sympatico.ca

Mineapoles Dziesmu svētki

Ansis Vīksniņš
AViksnins@mmblawfirm.com

Toronto Dziesmu Svētku vadība

Juris Kenins
gkenins@rogers.com

Audēja

Anda Spalviņš
audeja@msn.com

Gilberts Kusins

Gilberts Kusins
free4wind@optonline.net

Inga Zarins

Inga Zarins
starkis@sympatico.ca

Marija Fine

Marija Fine
marija.fine@gmail.com

Baltic Shop

Baltic Shop
margita@balticshop.com

LCU Toronto

Latvian Credit Union
breinfelde@gmail.com

Jaunlauciņi, Latvija

Arnis Zvaigzne
arniszv@gmail.com

Amber, USA

Dariusz Skorski
dskorski2@msn.com

Wenchstock

Irene Aizstrauts
wenchstock@gmail.com

Minka & Mara

Inta Rinkenberger (Ievins)
Inta@minkamara.com

Karlīna Rīdere

Karlīna Rīdere
riderskarlina@gmail.com

Daugavas Vanagi

Gunta Reynolds
vanadze@hotmail.com

Latvian Arts Book

Karīna Mieriņš

LIAA

Arta Krūze
Arta.Kruze@liaa.gov.lv

Sebrants

John Sebrants
john.sebrants@hotmail.com